Shperthen rrjeti tek Rudina Magjistari Gentes i del zogu dhe gjoksi shikoni qfar ndodh pastaj (Video)

0
192

Komentet që ka ngjallur e ftuara e dy ditëve më parë te “Rudina”, kanë qenë të panumërta. Komente që shanin GentaGjalpin, ish banoren e “Big Brother”, shanin veshjen, stilin e jetësës fotografitë dhe shfaqjen që pati në emision. E habitur nga të gjithë komentetmbi Gentën, moderatorja RudinaMagjistari ka postuar në Instastory një koment mbi tërë këto ofendime, Ja dhe video e plote kur ndodhi skandali ne emision, duke shtyp posht rekkkamenn mund ta shikoni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here