Lajmi Fundit : Aplikimi per viza tashme ka filluar, aplikimi behet shume let Online (Video/Foto)

0
189

Pas kalimit te demarkacionit vizat schengen jan aprovuar dhe tashme diku afer 90 vende jan ku Kosovaret mund te levizin pa viza, siq shihet fluksi i madhe ka ber qe te hapet aplikimi online per viza, e gjitha qfar duhet te beni eshte te plotsoni disa kritere, Shtyp Rekklamen me poshte per te vazhduar me aplikimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here