Sunday, October 21, 2018
Home Lajme Elita Rudi blenë këtë super makinë! Ja si e ruan nga ballkoni..

Elita Rudi blenë këtë super makinë! Ja si e ruan nga ballkoni..

0
310

​Është ndër prezantueset më të pëlqyera të momentit. 

 

Elita Rudi, e cila për pak kohë e ka marrë vëmendjen e të gjithëve, po vazhdon të mahnitë me çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Kosovarja.

Përveç angazhimeve me profesion, Elita njihet edhe për fizikun dhe linjat e saj perfkete, e cila shpesh herë “bombardon” Instagram, aty ku numëron mbi 475 mijë ndjekës.

Por kësaj radhe ka treguar diçka më ndryshe, ajo ka bërë të ditur që ka blerë një super makinë.

Në postimet në Instagram, ajo ka pozuar para makinës së re, ku shihet e buzëqeshur, me plot aryse.

Gjithashtu ka postuar një video në “Instastory” teksa ka xhiruar makinën nga ballkonie cila siç duket po e kontrollon se a është gjithçka në rregull me të.

Shikojeni më poshtë makinën super luksoze të saj. /Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here