Edhe Gani Dreshaj do ta sulmojë Arben Gashin

0
149

Ndërmjet konfliktit të Xhavit Halitit dhe Arben Gashi për pak sa nuk është përfshirë edhe ish-kandidati për kryetar të Istogut nga radhët e AAK-së, Gani Dreshaj.

Pak çaste më parë në Kuvendin e Kosovës ka ndodhur një përplasje fizike ndërmjet nënkryetarit të Kuvebndit, Xhavit Halitit dhe deputetit të LDK-së, Arben Gashit.

Sharjet ndërmjet njëri-tjetrit sot i realizuan me rrahje. Xhavit Haliti dhe Arben Gashi dje janë sharë mes vetes edhe me fjalë banale, ndërsa sot janë përleshur edhe fizikisht./Gazeta Express

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here