Unitedi bën gati ofertën e parë për Bale, përfshihet edhe Martiali

0
169

60 milionë euro dhe Martialin, kjo është oferta që Unitedi do të bëjë për Bale.

Manchester United është duke përgatitur ofertë prej 60 milionë eurove për anësorin e Real Madridit, Gareth Bale, raporton Don Balon, transmeton Gazeta Express.

Bale nuk po arrin të gjejë vend në formacionin e Zinedine Zidane në ndeshjet e mëdha në Champions League dhe do të ishte i hapur për një largim nga Santiago Bernabeu këtë verë.

“Djajtë e Kuq” janë duke tentuar që të përfshijnë në marrëveshje edhe Anthony Martialin për të ulur çmimin prej 100 milionë eurove që kërkon Madridi. /Gazeta Express/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here