SHOKUESE: Pas fjalëve të Stresit që tha për të, reagon ashpër Grida Duma, ti nuk mund të më kesh mu grua, ti je një njeri shumë i….

0
172

Këngëtari Stresi, nuk ka të ndalur me veprimet dhe deklaratat e tij, më shumë se për muzikën. Ai ndalet te Grida Duma, per te thot se eshte nje grua teper e bukur, Ai thot se do ta kishte marr edhe per grua. Pas këtyre fjalëve befasuese Grida Duma ka reaguar shumë ashpër në një intervist, ku ajo thot se nuk mund të flas askush kështu për të, po ashtu i dërgoi edhe një mesazh Stresit, ku Duma ishte shumë nervoz dhe ja cfarë tha për të, shtypni posht rekklamenn dhe ju hapet video e intervistës:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here