Selimi përkujton të rënët e Qyshkut

0
219

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi përmes një postimi në Facebook, ka përkujtuar të rënët në Qyshk, Pavlan dhe Zahaq të Pejës.

Ky është postimi i tij i plotë:

Pejë,
14 Maj 2018

Në kujtim dhe nderim të dëshmorëve dhe të rënëve në Qyshk, Pavlan e Zahaq të Pejës.
Lavdi e përjetshme të rënëve për liri!
Rroftë ideali i dëshmorëve!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here