Këshilltari politik i ministrit të arsimit: Rektori Demaj po ia ka frikën edhe hijes së vet

0
200

Këshilltar Politik në Kabinetin e Ministrit të arsimit, Shkodran Imeraj në një postim të tij në Facebook ka shkruar se rektori i Universitetit të Prishtinës, Marian Demaj po bën deklarata të pa matura dhe aspak domëthënëse.

Imeraj ka thënë poashtu se rektori Demaj po ia ka frikën edhe hijës së vet.

“Rektorit të Universitetit të Prishtinës Profesor Demajt, si duket i paska humbur rruga në oborrin e rektoratit. Deklarata të pa matura dhe aspak domethënëse po bën sa që po të jap për të kuptuar se ia ka frigën hijës së vet. Mbahu pak Rektor e burrë”, shkruan Imeraj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here