Brenda katër vitesh, Kosova me hekurudha moderne

0
191

Ramiz Lladrovci sot i ishte përgjigjur fjalëve të ashpra nga Osman Musliu, përcjell “Bota sot”.

Kryetari nga PDK-ja ka reaguar lidhur me Musliun, Drenorin, Gashin e shumë të tjerë. Ky i fundit tha se injoranca nuk paska kufi dhe se Mulla “rrenci” e nisi, opozita mbas tij.

Ndërsa, e menjëhershëm ishte edhe kundërpërgjigjja e Musliut.

Ai përmes një postimi në Facebook thotë se hajnave dhe budallenjve gjithmonë e vërteta dhe sinqeriteti ju duken rren.

Ja postimi i Musliut:

Budallenjve, Hajnave, Dallaveraxhive, Mashtruesve, Servilëve dhe Pakurrizorëve gjithmonë e vërteta dhe sinqeriteti ju duken rren!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here