Aksioni i policisë, kërcënuesi i ambasadës së Finlandës fshihet në dollap

0
214

Njësia për reagim të shpejtë e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka arritur të arrestojë personin e dyshuar për kërcënim ndaj Ambasadës së Finlandës.

Sipas aksionit policor, i cili është transmetuar në emisionin Drejtësia në Kosovë, i dyshuari ka arritur të fshihej në dhomën e fjetjes gjatë qëndrimit të tij në Obiliq.

Aksioni është filmuar javën e kaluar dhe gjatë të njëjtit janë përshirë edhe njësitë elite të policies.

Më tej njëri nga pjesëmarrësit e këtij aksioni policor ka bërë të ditur për tentimin e të dyshuarit për fshehje në një dollap.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here