RREFIMI EROTIK +18 / Lagem e tëra në shtrat… nga dashnorja e burrit

0
253

“Jam 50 vjeçe, e martuar. I kam katër fëmijë, dy djem e dy vajza. Unë si moshë jam dy vjet më e madhe se burri im, pra ai është 48 vjeç. Kemi jetë të lumtur, por një mesazh që i erdhi tim burri në telefon, e ndryshoi rrjedhën e çdo gjëje”, shkruan për Portalin tonë “Kosovarja”, D.
Kur ishim të rinj, unë 25 e ai 23, u njohëm në punë. U dashuruam, edhe pse unë isha më e madhe. Në atë kohë më mbanin si femër shumë e bukur dhe..Per te vazhduar me tej shtypni rekklamen dhe shikoni videon e rrefimit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here