JOSHUA BËN PARALAJMËRIMIN E RADHËS PËR WILDERIN [VIDEO]

0
152

Anthony Joshua është i bindur se duelin e radhës do ta zhvillojë ndaj Deontay Wilder, një përballje mes dy boksierëve kampione bote në peshat e rënda.

Ndaj dhe britaniku ka deklaruar sot se ka nisur stërvitjen për t’u përballur me rivalin amerikan, të dy të pamposhtur në ring.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here