E Pabesueshme: Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punës, do të befasoheni kur ta shikoni si e kishte regjistruar…(Foto)

0
155

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punës, do të befasoheni kur ta shikoni si e kishte regjistruar…Kësaj radhe rasti vjen nga dy efektivë të policisë që kanë një marrëdhënie të fshehtë jashtëmartesore. Publikimi i bisedës është bërë në rrjetet sociale, të cilët kanë shpjeguar se është burri i efektives së policisë që e ka zënë mat gruan e tij me kolegun e punës. Burri i saj këtë e kuptoi kur i pa mesazhët, por edhe më shokuese ja si e kishte regjistruar ajo numrin, shtypni poshte rekklamen dhe ju hapen fotot e mesazheve:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here