Video e plote e Kallashit komplet trupin nudo e publikon në SnapChat!

0
446

Tash e një kohë, valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është distancuar pak nga paraqitjet publike.E gjatë gjithë kësaj kohe kur se kemi parë shpesh, Kallashi duket se ka ndryshuar fort.Ajo ka vazhduar të shtojë peshë duke e kaluar 80-shin.
Por, nga kjo gjendje më e qeta është vetë Kallashi.Ajo duket të mos e ketë çarë kokën për shtimin enorm në peshë për aq kohë sa ‘ai’ po kërkon tul dhe jo kocka.Se për kë e ka pasur, mund të na tregojë vetëm vetë Kallashi… Shiko videon me poshte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here