Tenton të rrëmbejë fëmijën. Vëllai i mitur e shpëton

0
116

Rrëmbimi i fëmijëve në zonat e varfra të Kinës është një fenomen shqetësues për autoritetet, të cilat shpesh apelojnë qytetarët që të denoncojnë çdo dyshim.

Një person në Kinë tenton të rrëmbejë një fëmijë në rrugë, por vëllau i fëmijës fillon të rezistojë.

Ai e kap fëmijën nga krahu dhe e tërheq, dhe në ato momente shihet fëmija tjetër duke tentuar të ndaloj burrin që të mos e marr fëmijën.

Pas denoncimit të prindërve, mësohet se autori i dyshuar është arrestuar, por në polici ai ka deklaruar se thjesht po bënte shaka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here