RITA ORA NË LISTËN E MUZIKANTËVE MË TË PASUR BRITANIKË

0
133

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është shumë aktive në muzikë me këngë të reja.

Së fundmi, ajo së bashku me Bebe Rexhën, Charli XCX dhe Cardi B publikuan këngën e tyre më të re me titull “Grils”.

Përveçse ndër këngëtaret më të mira, Rita renditet edhe si një ndër të famshmit me fitimet më të mira.

Së fundmi, ka qenë e përditshmja ‘Sunday Times’, e cila ka publikuar një listë me këngëtarët më të paguar në Britaninë e Madhe, nën moshën 30 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here