Rast shokues: Vjehrri shqiptarë kryente marrëdhënie prej 15 vitesh me nusen e djalit (Pamje)

0
204

Një histori e trishtë e ndodhur në Shqipëri ka shokuar mbarë opinionin publik ku vjehrri, pasi ushtronte dhunë fizike epsikologjike ndaj nuses, prej 15 vitesh e kishte përdhunuar në mënyrë sistematike.Më e vështirë bëhet kur pas sjelljes në jetë edhe të tre fëmijëve, bashkëshorti i gruas së dhunuar i cili ka qënë emigrant, ajo tani në një emision tregon se cfarë i bëri vjehrri, ku i gjithë publiku u shokuan, shtypni posht rekklamenn dhe ju hapet video e plote e ksaj ngjarje të tmershme:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here