Gjuajtje me armë në Prishtinë

0
244

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur sot në rrugën “Hamëz Jashari” në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Për momentin nuk ka informacione rreth motiveve të këtij rasti që ka ndodhur rreth orës 14 e 30 minuta.

Nuk është raportuar për të lënduar ndërsa hetimet për rastin janë në fazën fillestare.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here