Gjeti gruan në shtrat me dashnorin, burri ekstremisht xheloz del nga vetja dhe i bën gjëmën

0
288

Në rrjetet sociale po qarkullon videoja e një djali nga Rusia i cili kapi në shtrat gruan e tij me dashnorin e saj.
Burri i quajtur Vasily, hyri në shtëpi dhe gjeti bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai bëri të vdekur dashnorin e saj e më pas u kap me të duke lënë të gjakosur.Gjithçka u filmua nga miku i tij. Ajo i lutej atij të mos e rrihte më ndërkohë që gjendej lakuriq në dysheme per me shum detaje…
Shikoni videon me poshte….Shtypni posht rekklamen dhe ju hapet shkrimi i plot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here