A ka meshkuj qe mund te me rezistoje deri 6 here.. Ja Numri im (KQYRNE)

0
241

Aferdita nga Vushtrria ne profilin e saj ne facebook e ka postuar nje postim ku kerkon meshkuj qe mund t’i rezistoj deri 6 turra. Ajo edhe ka vene bast se nese dikush i rezistone do te beje qfare te don, Ajo i ka ftuar meshkujt t’i shkruajne ne facebook dhe ne Viber ose whatsapp ose ku dojn ata vet qe te flasin me Aferditen. Ju lutem dua djem serioz. Personat qe jane te interesuar le te kllikojne posht ne rr ekllame per profilin e saj dhe numrin e saje Aferdites nga Vushtria FLM !.Shtyp reklamen per me shum…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here