SHOKUESE :Flet Kallashi – Kur isha 19 vjeç syt më bënin xixa kur e bëra me këngtarin shqiptar, sidomos kur… (Video)

0
464

Këngëtarja shqiptare Kallashi është një femrave më provokuese të estradës shqiptare. Ajo gjithmonë publikon foto joshëse ku çmend të gjithë me format e saj. Ajo në emision tregon për jetën e saj, por ajo që la me gojë hapur publikun ishte kur këngëtarja tregon se kush ishte 19 vjeç me kë bëri marrëdhënie. Ja cfarë thot ajo “Ishte naten von un kisha ngelur vetem ne shtepi. Kisha koh pa ber marredhenie dhe i bëra telefon kengetarit shqiptar….shtypni posht rek;lamen prisni 2 sekonda dhe ju hapet automatikisht video e emisionit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here