Kjo po konsiderohet si Shqiptarja më se*si në botë

0
203

E njohim si një prej vajzave më joshëse të planetit.

E tash, modelja ruse Anastasiya Kvitko e ka nisur ditën siç di vetëm ajo, duke bërë që me mëngjes t’i kthjellë ndjekësit e saj me imazhe joshëse e edhe provokuese..Shtypni posht rekklamen dhe ju hapet shkrimi i plot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here