Ka harruar mbathjet në shtëpi, kush është avokatja që i doli b*tha? (Pamje)

0
211

Në rrjetet sociale ka qarkulluar gjerësisht një foto e një zonje elegante, e cila mban veshur një fustan fin, por që pa dashje, siç duket, i kanë dalë vithet në shesh.
Ajo është avokatja e mbrojtjes së të drejtave të fëmijëve. Siç mudn ta shikoni, ajo u ka kthyer fundshpinën e saj interesante fotografëve, teksa rri me gotë në dorë në prani të personave të tjerë.Kliko në linkun meposht dhe pas rekklamës te hapen FOTOT e avokates…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here