Ish aktorja e serialit “O sa mirë” harron të vesh të brendshme, Shiko si i del zogu… (Video)

0
332

Edhe pse ka kohë që është larguar nga seriali, ajo është mjaft aktive me shfaqje të ndryshme në teatër.Llogaria e saj në Instagram çdo ditë është e mbushur me fotografi të reja, por me atë të fundit ajo ka habitur ndjekësit e saj.Linda shihet teksa është në plazh, e veshur me fustan të zi, ku në pjesën e poshtme duket pa të brendshme fare. KK.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here