I shkon llava te dera, nuk trembet por nxjerr telefonin dhe filmon

0
199

Në disa pamje të publikuara nga mediat e huaja shihet shpërthimi, përkatësisht “shtrirja” e një llave të shkrirë të vullkanit.

Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për pamje të regjistruara nga një banor i Hawait, i cili është kthyer në shtëpinë për të marrë disa gjëra.

Por siç edhe mund të shihet, ai është “befasuar” nga vullkani, pasi që llava e tij veçse i kishte “trokitur te dera e shtëpisë”.

Siç kanë raportuar mediat, dhjetëra objekte janë shkatërruar nga vullkani shpërthyes.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/i-shkon-llava-te-dera-nuk-trembet-por-nxjerr-telefonin-dhe-filmon-534711/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here