Deputetes Shqiptare I Merr Era Fustanin, Behet Horë I Dalin Në Pah Të Pasmet Seksi (Video)

0
344

Reme Lala, deputetja më e re e PDIU-së është përfolur shpesh si një politikanet më simpatike shqiptare. Gjithmonë e kuruar deri në detaje, ku bien në sy krahas veshjes, këpucët dhe çantat e markave. Reme komentohet vazhdimisht për format seksi dhe veshjet luksoze, të cilat nuk nguron t’i “sjellë” në parlament. Shtyp rekklamen me poshtë, për të shikuar fotografitë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here