Ylli i Bayern Munich çmendet pas aktores për filma me pullë të kuqe – Veprimi i tij ka pushtuar mediat

0
212

Ylli i Bayern Munich çmendet pas aktores për filma me pullë të kuqe – Veprimi i tij ka pushtuar mediat
Ylli i Bayern Munich çmendet pas aktores për filma me pullë të kuqe – Veprimi i tij ka pushtuar mediat. Klikime “hot” për James Rodriguez. Mesfushori kolumbian i Bayern Munich, i cili nga vera e kaluar është single pas ndarjes nga bashkëshortja Daniela Ospina me të cilën ka një vajzë, ka filluar të ndjekë në “Twitter” pornostaren me famë Botërore, Kendra Lust. Mos ndoshta ky është fillimi i një historie të re, kjo mbetet për tu parë. Shikoni fotot dhe pamjet që do ju heqin trurin – E papërmbajtshme pornostarja që ndau nga gruaja Jamesin. Fotot e zjarrta i gjeni në linkun poshtë – kujdess !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here