SHOKUESE: Nuk pritej kjo aspak nga Blero, pas Teutës harron edhe Afronën, kapet mat duke u puthur me këngëtaren e njohur (FOTO)

0
243

Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi ishin bashk për shumë vite, Dhe pas një kohe Blero tregoi në media se është dashuruar tek një vajzë tjetër e ajo ishte Afrona. Pas ksaj edhe Teuta filloi një lidhje dashurie me Adonisin. Dhe të gjitha kto u komentuan shumë në mediat shqiptare, por si duket tani vjen dhe e papritura apo skandali nga Blero, ku është shokuese se si ai u kap mat nga paparacit duke u puthur me këngëtaren e njohur shqiptare, për më shumë shtypni posht reklamenn dhe ju hapen kto foto shokuese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here