Rrëfim Shokues nga Vlora Dumoshi: Ja si e zura Shkumbinin duke më tradhtuar me Mimoza Mustafën, kam edhe fakte me…

0
235

Shkumbin Kryeziu sot është i martuar me këngëtaren Mimoza Mustafa, por para kësaj ai kishte një martesë tjetër. Ish-bashkëshortja e tij Vlora Dumoshi, ka folur për herë të parë për jetën dhe martesën që kishte me artsitin Shkumbin Kryeziun. Ajo ka treaguar se divorci me Shkumbinin ka ardhur pershkak se ai e ka tradhtuar, madje Vlora tregon rastin se si e kapi mat atë duke e tradhtuar me Mimozen, ja rrefimi i saj, shtypni posht reklamenn dhe menjeher ju hapet video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here