Publikohen pamje ja si eshte gjendja e Kingut pasi i perdhunua ne burg (Video)

0
2441

Vali Corlone perdhunohet nga pese veta ne burg (Video Exluzive) / Vali Corleone është përdhunuar brutalisht nga pesë të burgosur nga disa persona. “Ata pritën deri sa ra terri dhe pastaj e kanë përdhunuar për orë të tëra, pesë prej tyre. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur të enjten rreth mesnatës:dhe aktualisht thuhet se Kingu gjendet në njësinë e kujdesit intensiv në një spital:shtyp rrek;lamen(kutin) me poshte shiko pamjet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here