Mahnitëse: Ja cfarë shtëpie luksoze kan blejtur Teuta dhe Adonisi, ia “ftofin” Bleros dhe Afrones (Foto/Video)

0
167

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi pas nje kohe e konfirmoj një lajm të tillë duke e pranuar se Adonisi është mashkulli fatlum krah saj. “Po, ai është i dashuri im, jemi bashkë qe tre muaj. Jam në lidhje dhe jam shumë mirë dhe rehat”, tha Teuta. Teuta me Adonisin eshte zbuluar se edhe ata këto ditë kan blerë një shtëpi tepër luksoze, ju sjellim disa pamje se si duket shtepia e tyre prej jasht dhe prej brenda, shtypni poshte reklamenn dhe menjeher ju hapen pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here