LAJMI FUNDIT: Vjehrri vret me thikë Nusen e djalit, arsyeja tronditëse…(Pamje)

0
2312

Vjehrri vret me thikë Nusen e djalit, arsyeja tronditëse. Një krim brenda familjes shqiptare ka ndodhur para pak minutave. Sipas të dhënave të para mësohet se vjehrri ka vrarë me thikë nusen e djalit, në rrethana që ende presin të sqarohen nga policia. Mësohet se autor i krimit është N.T 80-vjeç, ja dhe video qe e kan kapur kamerat e shtepis kur vjehrri e vret nusen, per me shume klikonii me posht reklamenn dhe ju hapet kjo video shokuese:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here