LAJMI FUNDIT: Rrahet rëndë këngëtarja Adelina Tahiri nga disa te rinj, ne rrezik edhe shtatezanija? (Video)

0
557

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pësuar një rrahje ku si pasojë ka marrë lëndime të rënda, megjithatë flitet se është rrahur edhe bashkëshorti i saj maqedonas. Po ashtu flitet se është ne rrezik është shtatezanija e saj e cika është përfolur shumë gjat këtyre muajve. Ky lajm është shpërnda me te madhe ne Media e Maqedonisë, dhe për ketë ne nuk kemi informacione nëse është i vërtet apo jo.. Shtyp hapësirën me poshtë reklames për detajet; ⤵⤵

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here