E Pabesueshme: Biznesmeni serb i ofron dhuratë marramendëse Diellza Kolgecit, por ajo e befason me përgjigjen e saj (VIDEO)

0
274

E Pabesueshme: Biznesmeni serb i ofron dhuratë marramendëse Diellza Kolgecit, por ajo e befason me përgjigjen e saj….Diellza Kolgeci është njëra prej femrave më të bukura të Kosovës, ka marrë pjesë në shumë role artistike dhe gara bukurie. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me bukurin e saj. Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi, ja cfarë thot ajo, per me shume shtypni posht reklamen dhe ju hapet video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here