Do të shkriheni së qeshuri, ja me çka e krahasojnë logon e partisë së Shpend Ahmetit

0
191

12 deputetë e larguar nga Lëvizja Vetëvendosje tashmë e kanë partinë e tyre. Edhe zyrtarisht kjo parti ka edhe kryetarin, nënkryetarin dhe sekretaren e saj.

Shpend Ahmeti do të jetë udhëheqës i Partisë Social Demokrate, derisa nënkryetar i saj do të jetë Visar Ymeri. E sekretare Aida Dërguti.

Ajo që zgjoi më shumë kureshtje ishte logoja e kësaj partie. Por komentues në rrjete sociale e kanë bërë një krahasim qesharak duke e krahasuar atë me kanaçe të pijes FANTA.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/do-te-shkriheni-se-qeshuri-ja-me-cka-e-krahasojne-logon-e-partise-se-shpend-ahmetit-534355/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here