Pamje rrënqethëse: Momenti kur familja i’a jep lamtumirën policit Armend Trena

0
309

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Armend Trena trupi i të cilit u gjend dje, u varros sot në fshatin Begracë të Kaçanikut, shkruan Gazeta NewBorn.

Armend Trena dhe Malsor Dashi u aksidentuan mbrëmjen e 28 prillit në rrugën Kaçanik- Han i Elezit, ku me pas ranë në lumin Lepenc.

Më shumë se një javë kërkime, rezultuan me gjetjen e trupave të tyre në Lepenc.

Vdekja e tij ka prekur të gjithë, sidomos familjarët, për më shumë shikoni fotot e tyre teksa i’a japin lamtumirën e fundit Armendit. /Gazeta NewBorn

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here