Nuk përmbahet 80-vjeçari, i fut duart ish-Missit shqiptar në emision!!

0
133

Ai është 80 vjeç dhe është një personazh i njohur në Kosovë.
Bëhet fjalë për Kaubojsin Maniken, i cili ka qenë i ftuar në emisionin “Kojshia Show” së bashku me Ana Mehmetin, ish-Miss Kosova.
Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer me pyetje dhe gjithashtu në emision nuk kanë munguar as surprizat.

80-vjeçari nuk përmbahet dhe i ka futur duart ish-Miss Kosovës.
Klikoni mbi reklame dhe automatikisht iu shfaqet videoja:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here