Dikurb Kadri Vaseli ka qenë i fejuar me këtë bukuroshe që e njohim të gjithë (PAMJE)

0
304

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli mund të mburret për bashkëshorten që e ka, Violeta Veseli, e cila është edhe nëna e fëmijëve të Kadri Veselit. Violeta është edhe ndër gratë më të bukura të politikaneve të Kosovës. Por Kadri Veseli para shumë vitesh ishte i fejuar me një bukuroshe nga Peja, Ja dhe fotot ku ata të dz ishin te fotografuar para shumë viteve, per me shume klikonii me posht reklamenn dhe menjeher ju hapen fotot:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here