Videolajm: Mjekësia Ligjore merr trupin e policit për të kryer obduksionin

0
146

Ekipe të mjekësisë ligjore kanë marrin trupin e pa jetë të policit Armend Trena, i cili është gjetur pasdite në lumin Lepenc.

Pas 10 ditësh kërkimesh të FSK’së, Policisë së Kosovës dhe Agjencisë së Kosovës për Emergjenca në kilometrin e 6’të nga vend i aksidentit në lumin Lepenc, është gjetur trupin e pa jetë të policit Armend Trena.

Video shfaq momentin kur mjekësia ligjore merr trupin për obduksion.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/videolajm-mjekesia-ligjore-merr-trupin-e-policit-per-te-kryer-obduksionin-533576/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here