Skandal:Kapet mat Bebe Rexha, pa reçipeta në pushime ku i shihet gjoksi dhe të pasmet (Video)

0
193

Këngëtarja Bebe Rexha është një ndër artistet me prejardhje shqiptare që po shënon sukses në botëAjo është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe të reja nga çdo aktivitet që bën.Në llogarinë e saj në Instagram, Bebe Rexha së fundi ka njoftuar se është duke qëndruar në Brazil.Nga atje, ajo ka shfaqur pamje të asaj se si e pritën fansat brazilian, por me postimin e fundit ka lënë pa tekst të gjithë.Këngëtarja shfaqet me duke u rrezitur në një pishinë, teksa kishte larguar tërësisht reçipetat dhe shfaqi të pasmet bombastike.:Ja dhe video kliko rekklamen prit disa sekonda dhe shikoje videon e plote:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here