Mesazhi prekësi i Presidentit Thaçi pas gjetjes së trupit të policit Trena

0
236

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas gjetjes së trupit të pajetë të policit Armend Trena.
Thaçi përmes një postimi në Facebook u ka shprehur ngushllime familjes Trena, miqve dhe kolegëve të tij.

Ky është reagimi i plotë i Thaçit:

“Fatkeqësia e dy policëve të rënë në lumin “Lepenc” i ka prekur gjithë qytetarët e vendit. Pas gjetjes së trupit të pajetë të policit Armend Trena, familjes Trena, miqve dhe kolegëve të tij u shpreh ngushëllimet më të thella. Institucionet dhe Policia e Kosovës do ta ruajnë gjithmonë kujtimin për Malsorin dhe Armendin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here