Ju kujtohet “Mehmet Kosova”, ja sa i lumtur është ai me gruan e tij (PAMJE)

0
269

Aktori turk Kenan Imirzalioglu u bë personazh i njohur te ne me anë të roleve të ndryshme që i interpretoi në shumë seriale turke. Ai ka pasur një jetë të bujshme personale. Ai është i martuar me bukuroshen turke, Sinem Kobal. Ja si dukej çifti në ditën më të bukur të jetës së tyre atë të martesës. Aktori shihet se e do shumë gruan e tij, nuk i ndanë sytë nga e dashura, per me shume klikonii posht rekklamen dhe ju hapen fotot:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here