I Hyn shtëpi për kontroll, Policia habitet nga ajo çfarë gjen në shtëpinë e gjakovarit

0
306

Policia e Kosovës ka konfiskuar pushkë, revole dhe thika në një shtëpi në Gjakovë
Në raportin e Policisë thuhet se në rrugën “Musa Zajmi”, gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë, tri pistoleta, 17 thika luftarake, katër boksa hekuri, një shufër dhe një sasi të municionit të kalibrave të ndryshëm.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here