Daut Haradinaj – Blakajt: Mos fol pa rend se s’je në kanagjeq.

0
328

Komisioni për Bujqësi ka miratuar raportin vjetor 2017 nga Agjencia për Menaxhimin e Komplekseve Memoriale të Kosovës
E në fillim të takimit, kryetari i Komisionit, u tregua i ashpër me drejtorin e Agjencisë, Idriz Blakajt, të cilit i tha të mos flasë pa rend, sepse nuk është në kanagjeq aty, por para deputetëve.

Ndërsa foli dhe për Kullat në Prekaz, për të cilat Haradinaj tha se janë mbetur në gjendje të mjerueshme.

Sa u përket Kullave të Prekazit, ai thotë se zhurma për këtë u bë për shkak të tij, jo për shkak të kullave në Prekaz

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here