Zbulohen foto nga dasma e saj, Ky është burri i Leonora Jakupit, nuk keni për ta besuar kurrë se kush është (PAMJE)

0
383

Leonora Jakupi ka qene gjithmonë e heshtur për lidhjet e saja private e din te gjithë, dhe këto lidhje ajo arriti ti mbaj te fshehur nga media. Sipas disa burimeve mendohet se fatlumi qe është i martuar me Leonoren jeton tash e disa vite ne Angli dhe është pronar i disa bizneseve te mëdha atje, janë zbuluar disa foto nga dasma e Leonores, ja kush eshte burri i saj, shtypni posht reklamenn dhe ju hapen fotot dhe video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here