Pamje nga kërkimet për gjetjen e Armend Trenës

0
236

Policia e Kosovës së bashku me pjesëtarë të FSK-së, zhytës dhe qytetarë të shumtë kanë vazhduar sot kërkimet për trupin e policit të zhdukur, Armend Trena, mbrëmjen e 28 prillit në rrugën Kaçanik- Han i Elezit.

Një javë pas zhdukjes së dy policëve, Armend Trena dhe Malësor Dashit, kërkimet nga ekipet e ndryshme të cilat morën pjesë në këtë aksion, kanë rezultuar me gjetjen e trupit të policit, Malsor Dashi, shkruan lajmi.net.

Ndërsa edhe gjatë ditës së sotme, Policia e Kosovës dhe FSK, të ndihmuar nga qytetarë të shumtë kanë vazhduar kërkimet në lumin Lepenc për gjetjen e Armend Trenës.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/pamje-nga-kerkimet-per-gjetjen-e-armend-trenes-533068/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here