DRITHERUESE: E dashura e aktorit Art Kurti publikon një video që do t’iu…

0
281

E dashura e aktorit Art Kurti publikon një video që do t’iu…Mesohet, se ish-aktori i “O Sa Mirë” është larguar me veturën e një miku,ku u gjet i vdekur. Edhe pse u raportua se ai ka bë vetëvrasje, tani është i dyshuar një polic. Policia ka bë të ditur vetëm emrin e policit. E dashura e Art Kurtit ka postuar nje video ku ata para disa diteve ishin bashk, per me shume klikonii me posht reklamen katrorin dhe menjeher ju hapet video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here