Yllka Kuqi e para ‘protestoi’ sot

0
151

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi vazhdon të shquhet si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës.

Ajo ka ditur të sjell gjithnjë këngë të bukura, dhe me shije, të cilat janë pëlqyer në masë të madhe nga publiku.

Kuqi është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, teksa duket se është një nga ata persona që promovon një mënyrë të shëndetshme jetese.

Këtë e ka treguar më së miri përmes fotografisë së fundit të publikuar në Insta Strory, ku shfaqet së bashku me mikun e saj në ecjen e mëngjesit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here