Eksklozive : Adelina Ismaili ja qka ban kjo te ditur per Publikun sod

0
160

E tash mbahuni fortë, diva Adelina Ismaili del në bikini

Adelina në formë shumë të mirë trupore Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografinë e fundit që ka publikuar në llogarinë personale në Instagram ku shfaqet tejet atraktive në bikini duke marrë rreze dielli.

Komentet dhe pëlqimet nga fansat e saj janë të shumta, të cilët kanë komplimentuar dukjen e këngëtares. Kujtojmë se Adelina një vit më parë është bërë nënë për herë të parë, ndërsa si çdo herë vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer trupore./21Media

Vizito Nkosove.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here