“Zbulohet i dashuri ish-ministër i Eli Farës, takohen fshehur në New York”

0
171

Duket se është kthyer në mode që për ministra e ish-ministra të dëgjojmë se frekuentohen në mënyrë intime me vartëset e tyre. Dikur u përfol për një marrëdhënie mes Flamur Nokës, ish-ministër i Brendshëm, dhe Greta Koçit, por këto ngelën gjithmonë në kuadrin e spekulimeve.
Madje, Noka e punësoi Gretën në ministrinë e tij, edhe pse në atë periudhë Koçi ishte ende studente dhe as nuk zotëronte një diplomë masteri, në kundërshtim me ligjin.:Shiko videon tek rekklama me poshte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here